Advion Karınca Jel

 • 0

Advion Karınca Jel

Tags : 

advion_karinca_1

ETKİLİ KARINCA KONTROLÜ.  MEMNUN  MÜŞTERİLER.

Advion® Karınca Jeli şeker ile beslenen türler dahil olmak üzere bilinen tüm majör türler üzerinde benzersiz kontrol sağlar.

Advion karınca jeli, oxadiazine kimyasal sınıfının tek aktif maddesi olan lndoxacarb içerir. Bu aktif madde yeni etki mekanizması ile direnç kazanmış türlere karşıda çözüm sağlayabilmektedir.

Advion® Karınca Jeli Özellikleri

Advion Karınca Jeli, karıncalarda bulunan enzimler ile biyoaktlve olarak daha etkili insektisit formuna dönüşen lndoxacarb’ı kullanmaktadır. Advion Karınca Jeli, lndoxacarb aktif maddesinin yüksek performanslı etkinliğini, yüksek derecede çekici jel formülasyon ile bir araya getirerek geniş spektrumlu karınca kontrolü sağlar.

 • Yenilikçi etki mekanizması
 • Majör karınca türlerine karşı çekicilik
 • Koloni üzerinde tam kontrol
 • Gıda elleçleme tesislerinde kullanıma uygun.
 • Tüm şartlar altında mükemmel viskozite
 • Saydam, kokusuz ve leke yapmaz

Farklı karınca türlerinin beslenme alışkanlıklarına göre uyumlu yüksek çekicilik

Birçok karınca türü tatlı sulu ve şekerli gıdaları beslenmelerinde tercih ederler. Fakat bazı türler ise protein ve yağ içerikli gıdalar ile beslenirler. Karıncaların beslenme alışkanlıkları kolayca değişebileceğinden, farklı beslenme çeşitlerine de uyum sağlayabilecek bir karınca jeli kullanmak önemlidir. Advion Karınca Jell’nln içeriği bu durum göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir ve farklı tür karıncalar karşı rahatça kullanılabilir.

Optimum viskozite

Yüksek performanslı bu ürün özel olarak eşsiz bir akışkanlık ile dizayn edilmiştir. Bu özellik sayesinde ürünü yatay ve dikey yüzeylerde, uygulama yaptığınız yüzeyden akmayacak şekilde konumlandırabilirsiniz. Dahası ürün farklı tip ve delikli yüzeylerde dahi uygulanabilir. Ürünün emilim özelliği düşük olduğundan konumlandırdığı yüzeylerde daha uzun süre kalabilir ve karıncalar tarafından daha uzun süre erişilebilir.

Farklı karınca türleri üzerinde etkili

Advion Karınca Jeli özel geliştirilmiş formülü ile farklı beslenme alışkanlıklarına sahip çeşitli türler üzerinde etkilidir.

 • Siyah veya bahçe karıncası (Lasius niger)
 • Firavun karıncası (Monomorium pharaonis)
 • Arjantin karıncası (Linepithema humile)

Diğer türler: Paratrechina longicornis, Pheidole megacephala, Myrmica rubra, Crematogaster spp, Tetramorium spp & Camponotus spp.

Çevreye karşı duyarlı profili ile Advion Karınca Jeli çeşitli alanlarda rahatça kullanılabilir.

advion_karinca_2 advion_karinca_3

 


Leave a Reply

İletişim Bilgileri

Postane Mah. Erman Aydıner Sk. No:3/5 Tuzla / İSTANBUL

0216-395-19-19

info@biosav.com.tr

http://www.biosav.com.tr/

Kategoriler

 • Kategori yok