Misyon & Vizyon

Biosav Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri Pazarlama Tic. Ltd. Şti.  sürekli olarak müşterilerine bağımlıdır. Bu yüzden müşterilerinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını iyi şekilde analiz eder. Müşteri şartlarına tam olarak  adaptasyon sağlar  ve müşteri beklentilerinin  üzerine çıkmak için çaba gösterir.

Biosav Sağlık Ürünleri  sektöre liderlik yapar , yön ve amaç birliğini belirler. Sorun çözümlerinde hedefe odaklanarak hedeflerini  gerçekleştirir.

Biosav Sağlık Ürünleri için  her seviyedeki çalışan kuruluşun birer değeridir ve çalışanların katılımları ile kabiliyetlerini ortaya çıkartarak  verimli bir çalışma elde eder.

Biosav Sağlık Ürünleri proses yaklaşımı kuralına  uyumlu olarak  hareket eder . “Planla –>Hedefleri & Prosesleri Belirle –> Uygula –> Prosesleri Uygula –> Kontrol Et –> İzle & Ölç –> İyileştir –> Sürekli İyileşme Sağla.” Prosesine bağımlı olarak hareket etmeyi amaç edinmiştir.

Biosav Sağlık Ürünleri performansını sürekli iyileştirme  çabasındadır. Karar vermede  verilerin  , bilginin analizine dayanacak şekilde kullanır ve bu şekilde gerçekçi  kararlar almaktadır.


İletişim Bilgileri

Postane Mah. Erman Aydıner Sk. No:3/5 Tuzla / İSTANBUL

0216-395-19-19

info@biosav.com.tr

http://www.biosav.com.tr/

Kategoriler

  • Kategori yok