Hakkımızda

logobiosav

BİOSAV 1994 yılından bu yana Türkiye’de halk sağlığı alanında pest ve vektör mücadelesinde (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapmakta ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürütmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel esas alan BİOSAV sektörün öncü firmalarındandır.

Ülkemizde yasal ve yerel yönetimlere verilmiş kent sınırları içerisinde vektör kontrol hizmetleri 1980’li yıllardan itibaren yapılmaktadır. Ancak bu hizmetlerin tamamen bilimsel temellere dayandığını ve en önemlisi sonuçta değerlendirmenin yapılabildiğini söylemek zor çoğu zaman da imkânsızdır. Yerel Yönetimler faaliyet raporlarında çevre ve halk sağlığına yönelik bu hizmetlerini sadece alınan şikâyet sayıları ve harcanan bütçe verileri (Personel. Ekipman alımı vs.) ile ifade edebilmektedir. Hâlbuki bu çalışmalar için tamamen profesyonel verilere ve değerlendirmelere ihtiyaç duyulur ki gelecek senelerde mücadelelerin sistemli ve daha az zaman harcayarak başarı oranı yüksek bir mücadele sağlanabilsin.

Syngenta ,Elanco (Lilly), Clarke ve ICB Pharma firmasının halk sağlığı ilaçlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu anlamda gerek kendi markamız olan ürünlerle, gerekse uluslararası firmaların ürünleri ile sektörde en üst seviyede kaliteyi temsil etmektedir.

BİOSAV İstanbul merkez ofis Türkiye geneline yayılmış bayileriyle, sektörde ilaç satışı ve vektör mücadele hizmeti vermektedir.

BİOSAV müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak sektöre yeni çözümler getirebilmek ve en iyisi olabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu anlamda uluslararası yayınları takip etmekte, fuarlara katılmakta ve uluslararası firmalardan ve kişilerden danışmanlık almaktayız.

Bio-Sav Sağlık Ürün.Pz.Ltd.Şti.
Adres : Postane Mah.Erman Aydıner Sok.No:3/5 Tuzla/İstanbul
Tel: 2163951919/ Faks: 2164460098