Advion Hamamböceği Jeli

  • 0

Advion Hamamböceği Jeli

Tags : 

advion-hamam_bocegi_1

HAMAM BÖCEKLERİNE KARŞI ÇEKİCİ.  İŞİNİZ İÇİN DAHA ÇEKİCİ

Advion® Hamamböceği Jeli oxadiazine kimyasal sınıfındaki tek ve özel bir aktif madde olan lndoxacarb içerir.

Ürün başka hiçbir insektisitte olmayan, eşsiz bir etki mekanizmasına sahiptir, bu özelliği ile pest kontrol profesyonellerine benzersiz bir fayda sağlamaktadır. Ürün içeriğindeki aktif madde sadece hedef haşeredeki enzimler tarafından metabolizmaya katılarak aktive edilebilir. Bu sayede ürün memeliler vb. hedef dışı canlıları ayırt edebilmekte ve güvenle kullanılabilmektedir.

Özel biyoaktivasyon özelliği ve çekici lezzeti ile majör hamam böceği türleri üzerinde tam kontrol.

Bilim adamları kimyasal optimizasyon metodları ile Advion içerisindeki aktif maddeyi, sadece hedef haşeredeki enzimler tarafından biyoaktive edilebilecek tasarlamışlardır. Bu şekilde hedef haşereye geçen ürün metabolizmaya (yıkıma) uğrayarak aktif formuna (insektisit) kavuşur.

advion-hamam_bocegi_4

Advion- Hamamböceği Jeli Özellikleri

Advion1– Hamamböceği Jeli lezzetli ve çekici özel yem matriksi ve hamamböceğinin içerisinde biyoaktive olan benzersiz aktif maddesinin bir araya gelmesi ile hazırlanmıştır.

Çalışmalar bu benzersiz formülasyonun, gıda kaynaklarının bulunduğu ortamlarda bile hamamböceklerini kendisine hızlıca çektiğini ortaya koymuştur.

Advion® Hamamböceği Jeli çeşitli uygulama alanlarında kullanılabilir.

  • Tüm hamamböceği türleri üzerinde zamanında ve kapsamlı kontrol
  • Gıda elleçleme tesislerinde kullanım için uygun
  • Yüksek derecede çekici formülasyon
  • Hamamböceğindeki enzimler tarafından biyoaktivasyon
  • Hedef-dışı organizmaları ayırt edebilme

Jel yem çekingenliği gösteren popülasyonlar

Yapılan araştırmalara göre bazı formülasyonlar, yem matrlksleri ve jel yem ürünler belirli hamamböceği türleri için çekiciliklerini kaybetmişlerdir. Bunun anlamı hamamböcekleri bu yemler ile daha fazla beslenmemektedir. Advion Hamamböceği Jeli bu durumun üstesinden gelmek için formüle edilmiştir. Ürünün formülasyonu özel olarak yem çekingenliği gösteren zorlu popülasyonları kontrol altına almak amacıyla geliştirilmiştir. Dahası, Syngenta yıllar içerisinde yapmakta olduğu gözlemler ile en iyi etkinliği sunmak için hedef haşerenin ürüne karşı tepkilerini gözlemlemektedir.

Ürün dağılımı ve kararlılığı

Advion Hamamböceği Jeli, uygulama testlerinde düzgün ve kararlı bir viskozite göstermektedir. Ürünü doğru miktarda bırakmak için, uygulama ekipmanı (pistol) üzerinde yapılan araştırmada, tetiğin çekilmesinden sonra yüzeye bırakılan ürün miktarının her seferinde düzgün ve kararlı yapıda olduğu görülmüştür, miktarı uyguladığınızdan emin olabilirsiniz.

Performans

Farklı ülkelerde yapılan biyolojik etkinlik çalışmaları, Advion’un bilindik tüm hamamböceği türleri üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır. Sağ taraftaki tablolarda İngiltere’deki en problemli türler olan Oryantal Hamamböceği (Blatta orientalis) ve Alman Hamamböceği (Blattel/a germanica) üzerinde yapılmış çalışmaları görebilirsiniz.

 

advion-hamam_bocegi_3

 

 

 

 


Leave a Reply

İletişim Bilgileri

Postane Mah. Erman Aydıner Sk. No:3/5 Tuzla / İSTANBUL

0216-395-19-19

info@biosav.com.tr

http://www.biosav.com.tr/

Kategoriler

  • Kategori yok